po - pá 8:00 - 15:30, sobota dle dohody

Hned tří první místa v prodejích strojů Kuboty pro firmu Gregor a syn

22.04.2024

Výhradní distributor techniky značky Kubota K.B.T. PROFTECH s.r.o. vyhlásil výsledky uplynulého obchodního roku za ČR a předal ocenění nejlepším prodejcům. Společnost Gregor a syn si odnesla hned třikrát první místo a ve čtvrté kategorii byla v TOP 5.

Nejvyšší ocenění si táborská firma odnesla v kategoriích Nejvyšší obrat firmy, Nejlepší prodejce zemědělských traktorů, Nejlepší prodejce závěsové techniky a v kategorii Prodejce komunální techniky se umístila v TOP 5.

"Po získání titulu nejlepšího prodejce pícninářské techniky ROZMITAL jsou tato ocenění v pořadí dalšími, která dokazují, jak úspěšní na poli prodeje a servisu zemědělské, zahraní a komunální techniky jsme. Je to hlavně ocenění celého týmu, za poctivě odváděnou práci a jejich přístupu k péči o zákazníka, se kterými se snažíme navazovat blízké vztahy a pomáhat jim přinášet ta správná a vhodná řešení pro jejich potřeby," říká Michal Gregor, jednal Gregor a syn, s.r.o.

Ocenění si společnost převzala na slavnostním vyhlášení konaném počátkem roku.

Gregor a syn získal první ocenění nejlepšího prodejce značky již v roce 2021. Ocenění za rok 2023 tak jen podtrhují preciznost, s jakou firma a její lidé ke své práci přistupují.

V nabídce táborské firmy je kompletní nabídka strojů KUBOTA. Zákazníci tam mají možnost vybírat mezi zemědělskými traktory, které přinášejí výkon od 66 HP do 175 HP. K dispozici tak jsou řady M4003, M5002, M5002N, M6001U, M6002 i M7003.

Z další kategorii strojů nabízí firma i malé univerzální traktory, sem se řadí stroje s výkony od 12 HP do 62 HP včetně oblíbené řady EK1.

Zapomenout nesmíme ani na traktorové sekačky s výkony do 25 HP, které nacházejí uplatnění zejména v komunální sféře a závěsnou techniku v barvách KUBOTY. Zde jsou k dispozici stroje na zpracování půdy, setí, ochranu a výživu, sklizeň pícnin, ale také mulčování, či krmení a zastýlání.

"Stroje Kubota jsou nejvíce ceněny pro svůj vysoký pracovní výkon a dále fakt, že na všechny své stroje, s výjimkou závěsné techniky, poskytují záruku 5 let bez rozdílu na výkon a typ stroje. Na to zákazníci slyší. Navíc si Kubota vydobyla pověst předního výrobce zemědělské techniky, takže pořízení stroje japonské výroby má v zemědělské komunitě i své prestižní místo," popisuje Michal Gregor a v čem vidí přínos strojů KUBOTA.

Více informací o strojích KUBOTA, ale i kompletní produktovou nabídku firmy Gregor a syn najdete na webu https://www.gregorasyn.cz/.