po - pá 8:00 - 15:30, sobota dle dohody

XMS1

 • K dispozici jsou ocelová ramena HC nebo hliníková postřikovací ramena HOSA
 • Těžiště blízko traktoru
 • Plně integrovaná koncepce, včetně ovládacího panelu
 • iXclean: každý litr se počítá!

XMS1 představuje profesionální nesený postřikovač pro menší farmy a farmy zaměřené na pěstování zeleniny. XMS1 k dispozici s objemy nádrží 800, 1 000 a 1 200 litrů v kombinaci se dvěma typy výložníků: hliníkový postřikovací výložník HOSA (12 a 15 m) a výložník HC (18-20-21 m).

Čerpadla jsou k dispozici s výkony 100, 150 a 200 l/min.

XMS1 je snadno ovladatelný postřikovač, který má ovládací panel, chemický induktor, nebo nádrž na mytí rukou.


XMS2+XFT

 • Plně integrovaná koncepce, včetně ovládacího panelu Easy Set
 • ISOBUS kompatibilní regulační systémy
 • Možnost kombinace s IsoMatch GEOCONTROL pro automatické vypínání sekcí
 • Možnost kombinace s čelní nádrží XFT

XMS2 je plodem roků výzkumu a vývoje v úzké spolupráci se zemědělci: dnes je to nejmodernější řada nesených postřikovačů na trhu zaměřených na uživatelskou přívětivost a ochranu životního prostředí.

Řada XMS2 je k dispozici se čtyřmi různými objemy nádrže od 1 000 do 1 800 litrů a dvěma alternativními typy ramen (HOSA, HC) od 15 do 30 m.

Čerpadla jsou k dispozici s výkony 150, 200 a 260 l/min. Pístomembránová čerpadla jsou odolná vůči kapalným hnojivům a schopna chodu na sucho bez poškození.

Díky závěsu s rychlým připojením Easy Hitch je těžiště postřikovače mimořádně blízko u traktoru pro usnadnění zvedání. Připojování ovšem zůstává rychlé a snadné.

Pro větší komfort obsluhy jsou k dispozici high-tech prvky jako systém ovládání rozvodů iXclean, IsoMatch Tellus PRO, IsoMatch Tellus GO, IsoMatch GEOCONTROL, Boom Guide a mnoho dalších.

XMS2 lze kombinovat s čelně nesenou nádrží XFT o objemu 1100 l pro zvýšení objemu postřikové kapaliny a zároveň představuje řešení dotížení přední nápravy traktoru. Tato kombinace umožňuje i použití dvou různých koncentrací postřiku.


XTS3

 • Nízko položené těžiště - vysoká stability na poli i na silnici
 • Výborná manévrovatelnost díky říditelné nápravě
 • Systém sdružení souvraťových funkcí ErgoDrive
 • Možnost cirkulace postřikové kapaliny iXflow
 • Možnost automatického ovládání trysek až po jedné trysce iXflow - e
 • ISOBUS ovládání

Kubota XTS3 je vysoce přesný tažený postřikovač od společnosti Kubota.

Tento postřikovač byl vyvinut ve spolupráci se zemědělci a je navržen pro přesnou, snadnou a nákladově efektivní aplikaci přípravků ochrany a výživy rostlin.

Konstrukce středového rámu, tvar nádrže a systém zavěšení ramen je podstatou stability stroje i postřikových ramen. Na výběr je mezi ocelovými rameny HSS a hliníkovými rameny HSA, které vynikají dlouhou životností.

Postřikovač má nízko položené těžiště a spolu s kompaktními rozměry zajišťuje perfektní vedení ramen nad cílem postřiku i při vyšších pracovních rychlostech. Jednoduchou manévrovatelnost zaručuje automaticky řiditelná náprava s radiem otáčení 4,15 m.

Kubota XTS3 je vyvinut za přispění samotných zemědělců tak, aby splňoval požadavky pro přesné, snadné a nákladově efektivní hospodaření. Přesná aplikace: Správný tlak v každé trysce ve správný čas a na správném místě. To vše v kombinaci se správnou výškou trysek nad cílem a správným vedením stroje v kolejových řádcích díky automaticky řiditelné nápravě. Systém sdružení souvraťových funkcí ErgoDrive usnadní ovládání na souvrati, kdy statí stisknutí jednoho tlačítka se aktivují všechny potřebné funkce.

Volitelný systém cirkulace postřikové kapaliny v ramenech iXflow s pneumatickým nebo elektrickým ovládáním trysek vytváří rychle reagující postřikový systém a je vhodný pro vyšší pracovní rychlosti a automatické funkce s GPS ovládáním. Kubota XTS3 je standardně 100 % ISOBUS kompatibilní.

Software iXspray s intuitivním rozhraním zaručuje uživatelsky přívětivé ovládání postřikovače. Joystick IsoMatch Grip usnadní ovládání postřikovače.