po - pá 8:00 - 15:30, sobota dle dohody

Precizní zemědělství - ISOBUS

IsoMatch Tellus GO+

První krok do světa ISOBUS: ISOBUS terminál IsoMatch Tellus GO+. Tento univerzální terminál je speciálně vyvinut pro jednoduché ovládání stroje s optimálním poměrem cena/výkon. GEOCONTROL licenční klíč je rozdělen na dvě části, IsoMatch GEO-SC (Section Control) a IsoMatch GEO-VR (Variable Rate Control).

IsoMatch Tellus PRO

Pomocí rozhraní ISOBUS může IsoMatch Tellus PRO komunikovat se všemi stroji ISOBUS a je vybaven pro práci s GPS systémy pro určování polohy. Uživatelsky přívětivá duální dotyková obrazovka je speciálně navržena pro dlouhé pracovní dny. Máte vynikající přehled o obou obrazovkách, což vám umožňuje řídit průběh nástroje při použití jiných aplikací, jako je IsoMatch GEOCONTROL. IsoMatch Tellus PRO a IsoMatch Tellus GO+ jsou kompatibilní s různými doplňky IsoMatch, což vám umožní mít plnou kontrolu nad všemi vašimi úkoly.

IsoMatch GEOCONTROL

Tato pokročilá softwarová aplikace může zvýšit přenost a efektivitu a současně umožnit integraci se systémy precizního zemědělství. Snadné a pohodlné ovládání, protože není nutné ruční zapínání a vypínání sekcí a změna aplikační dávky. Můžete se 100 % soustředit na vlastní práci. Efektivnější práce a zabránění překryvům vede k úspoře nákladů na hnojivo o 5 až 10 %. Lepší podmínky růstu a zvýšení výnosů. S IsoMatch GEOCONTROL se stává práce v noci velmi snadná a snižuje vaši pracovní zátěž.

Funkce:

  • Section control: zajišťuje automatické ovládání sekcí na souvratích a již pokrytých oblastech. Tím se zabraňuje nežádoucím překryvům.
  • Variable rate control: automaticky upravuje dávku vašeho stroje na základě vstupních dat z proměnlivých dávkovacích map nebo dle externích senzorů.
  • Dokumentace: uložení všech provozních dat a polních map pomocí USB rozhraní do informačních systémů podniků.
  • Manuální navádění: doporučený směr jízdy pomocí vodících linek na pozemku a souvratích v kombinaci s IsoMatch InLine.