po - pá 8:00 - 15:30, sobota dle dohody

Traktory řady Forterra

Traktory řady Forterra vynikají svou robustností a sílou. V řadě Forterra najdete hned 3 varianty: Model Forterra CL disponuje čtyřválcovým motorem s výkonem v rozsahu od 96 do 136 koní a převodovkou 24/18. Forterra HSX je vybavena modernější převodovku 30/30 s hydraulickou reverzací. Nejvyšší model Forterra HD přináší vyšší výkon (až 147 koní), má robustnější tělo, odpruženou nápravu a multifunkční ovládací panel.

Výkonný s nízkou
spotřebou

Traktory Forterra se pyšní čtyřválcovými motory Zetor s výkonem od 96 do 147 koní. S ohledem na svou jedinečnou konstrukci představují alternativu pro konkurenční šestiválcové traktory. Motory ZETOR jsou spolehlivé, výkonné, vynikají nízkou spotřebou. Jednoduchá konstrukce motoru s minimem elektroniky garantuje nízké provozní náklady, vysokou životnost a snadnou údržbu.

Síla a efektivita

Efektivita hydrauliky je založena na unikátní funkci HitchTronic - automatické regulaci zadního tříbodového závěsu. Maximální zdvihací síla až 77 kN nebo 85 kN bez problémů zvládne připojení těžkého zařízení. K traktorům Forterra tak budete moci použít široký výběr agregací.

Sladění síly a přesnosti

Čtyřstupňová plně synchronizovaná převodovka traktoru Forterra CL je doplněná dvěma rychlostními rozsahy a třístupňovým automatickým násobičem (24/18). Forterra HSX a Forterra HD je vybavena inovovanou 40ECO převodovkou s 30/30 rychlostmi, třístupňovým automatickým násobičem (PowerShift) a hydraulickým reverzorem (PowerShuttle).

Inovace od střechy po kapotu

Modernizované traktory FORTERRA se můžou pochlubit nejen novým designem, ale především řadou funkčních vylepšení. Stroje jsou vybaveny motory ZETOR v emisním řešení Stage V. Konstrukčně vycházejí z motorů splňujících normu Stage IV a zachovávají si tak provozně ekonomické parametry předchozí generace.

K modernizaci došlo také u osvětlení. U modelů FORTERRA HD je traktor již ve standardu vybaven LED paketem s kontrolorem pracovních světel a majáků. U modelů FORTERRA HSX je tato výbava k dispozici na přání. Mezi další novinky patří zcela nový systém klimatizace, který nabízí výrazné zlepšení účinku a uživatelům traktoru tak poskytne celodenní komfort i v horkých parných dnech.