po - pá 8:00 - 15:30, sobota dle dohody

Malotraktory, e-tříkolky i nový kultivátor budou k vidění u Gregora a syn na Hobby 2024

05.05.2024

Od čtvrtka 9. 5. do neděle 12. 5. Vás zveme na Výstaviště České Budějovice, kde se v rámci výstavy Hobby 2024 představí zemědělská, komunální a zahradní technika nabízená společností Gregor a syn. Všechny Vás srdečně zveme na plochu 212.

"Letošní termín výstavy připadl mezi státní svátek a víkend, proč si tedy nezpříjemnit případné prodloužené volno návštěvou našeho stánku na tradiční výstavě v Českých Budějovicích? Na akci přivezeme malotraktory Captain, e-tříkolky Advento, ale také naší produktovou novinku – kultivátor Ruris. Určitě za námi dorazte, budeme se na Vás těšit," zve na výstavu Michal Gregor, jednatel společnosti Gregor a syn s.r.o.

Malý, výkonný, univerzální a s širokou nabídkou příslušenství, to jsou přední vlastnosti malotraktorů značky CAPTAIN. Indické značky s italským designem a tříválcovým, kapalinou chlazeným naftovým motorem Mitsubishi. Jde o mechanický motor s nenáročnou údržbou, který splňuje emisní normu Stage V bez nutnosti filtru pevných částic a močoviny.

Malotraktor CAPTAIN
Malotraktor CAPTAIN

Stroje s výkonem 22 HP a 25 HP jsou vhodné na malé a střední farmy, zvládnou práci ve stájích, na polích, ale také v lesích při tahání klád, či u malých hobby zemědělců, zahrádkářů, v komunálních službách, stejně jako ve vinicích a sadech. K dispozici je široká nabídka příslušenství a různých typů pneu.

E-tříkolky Advento a Advento Maxi jsou univerzální pracovní stroje nenáročné na údržbu. Nosnost strojů je až 400 kg a na jedno nabití ujedou 50 až 100 km podle pracovních podmínkách. Maximální rychlost je 24 km/h a výkon motoru 850 W. Energii mu dodává 48 V bezúdržbová baterie složená ze čtyř článků. Stroje se skvěle hodí na zahrady, do zahradnictví, na farmy, do vinic nebo i průmyslových podniků. U zákazníků tříkolky bodují díky své obratnosti. Na přání je možné Advento Maxi vybavit registrační značkou.

E-tříkolka Advento
E-tříkolka Advento

Novinkou v produktové nabídce Gregor a syn je kultivátor Ruris 732ACC, který bude na Hobby 2024 nabízen v setu společně s vlečkou a dalším příslušenstvím. Motorový kultivátor je určen ke zpracování lehkých i tvrdých půd, kde je se kladen důraz na správné vyvážení hmotnosti a rychlosti podle připojeného příslušenství. 4taktní benzínový motor General Engine má výkon 7,5 HP a vyniká dlouhou životností, stejně jako převodovka, která nabízí 2+1 rychlosti. Samotný set zahrnuje vlečku s nosností 550 Kč, pryžová kola, kovová kola, vyorávač brambor, plečku, pluh, kultivátor a další.

Kultivátor RURIS 732ACC
Kultivátor RURIS 732ACC

Srdečně Vás zveme na náš stánek, který najdete na ploše 212.

Těšíme se na Vás.