po - pá 8:00 - 15:30, sobota dle dohody

Gregor a syn: pět let po sobě nejlepším prodejcem strojů ROZMITAL

10.04.2024

Již po páté za sebou se firma Gregor a syn stala nejlepším prodejcem strojů ROZMITAL. Úspěch je o to cennější, že ocenění společnost získala i ve složitém roce ovlivněném vyjmutím pícninářské techniky z dotačních titulů v rámci ČR.

Strojírny Rožmitál každoročně vyhlašují nejlepší prodejce své techniky za uplynulý obchodní rok. Ve sledovaném období firma Gregor a syn získala již pátý titul absolutního vítěze.

"Letošního ocenění si vážím ze všech nejvíc, jednak jde o jubilejní vítězství, ale hlavně bylo dosaženo v roce, kdy jsme se všichni prodejci pícninářské techniky museli popasovat s vyřazením pícninářských strojů z dotačních titulů, což se negativně projevilo na celkových prodejích," říká Michal Gregor, jednal Gregor a syn, s.r.o.

I přes turbulentní rok ovlivněný nepříznivými vnějšími vlivy se firmě dařilo nacházet nové zákazníky a přesvědčovat je ke koupi ověřené české pícninářské techniky. A v čem tkví úspěch?

"Technice ROZMITAL věříme, a i proto řadu strojů nakupujeme tzv. na sklad. Díky tomu dokážeme rychle reagovat na poptávky a potřeby zákazníka a stroje jim dodat v krátkém čase. Zejména v období sezóny jde o velkou výhodu. Vůči zákazníkům máme i příznivou cenovou politiku, což je druhý významný argument a třetím je pak péče o samotného zákazníka, kdy s každým udržujeme kontakt a věnujeme se jim i preventivně, aby jejich technika bez potíží a omezení pracovala," říká Michal Gregor.

"Zvítězit pětkrát po sobě je jednoznačný úspěch, vypovídá to o kvalitách prodejce a jeho proaktivním přístupu k prodeji pícninářské techniky. Firmě Gregor a syn a všem jejím zaměstnancům gratulujeme. Jejich úspěch je důkazem toho, s jakým nasazením a elánem svou práci dělají, což bylo o to víc patrnější v loňském složitém roce," říká Pavel Jahoda, obchodní ředitel Strojíren Rožmitál.

Český výrobce pícninářské techniky ROZMITAL nabízí diskové sekačky, obraceče, shrnovače, univerzální stroje a lisy na kulaté balíky. Stroje ROZMITAL vynikají robustností, odolností a spolehlivostí.

"Je zcela běžné, že máme zákazníky, kteří se stroji ROZMITAL pracují více než 10 let bez jakýchkoliv větších problémů, navíc jsou cenově výhodnější, než konkurenční značky a snadno se nastavují a ovládají," popisuje Michal Gregor a v čem vidí přínos strojů ROZMITAL pro zemědělce.

Nabídku diskových sekaček tvoří zadní bočně nesené diskové sekačky odlehčené konstrukce SD-20L a SD-24L s pracovními záběry od 2 do 2,4 m. Dále zadní bočně nesené sekačky se středovým zavěšením pro lepší kopírování terénu, a to s pracovními záběry od 2,5 do 3,4 m. Zde je navíc možné vybírat i modely s prstovým kondicionérem a firma pracuje i na modelu s válcovým kondicionérem.

"Model SD-300R byl představen jako prototyp na německé výstavě Agritechnica na podzim loňského roku. Podle informací, které mám, čeká sekačku během jarní sezóny testování a pokud vše dopadne dobře, tak ve druhé polovině roku by mohla být uvedena do prodejce," říká Michal Gregor.

K dispozici jsou také čelní diskové sekačky a to SC-301, SC-301C a SC-301R. Modely mají pracovní šířku 3,01 m a jsou k dispozici bez, nebo s prstovým, či válcovým kondicionérem.

Pokud jde o obraceče, v nabídce jsou dvou, čtyř, šesti, osmi a deseti rotorové stroje, pracovní záběry se pohybují od 2,7, až do 11,2 m. Od loňského roku je navíc možné vybírat u vybraných modelů mezi dvěma typy prstů, standardních rovných, nebo tzv. hákových, jejich tvar brání znečištění píce hlínou a ovlivňuje také míru jejího rozhozu za strojem.

Oblíbený model obraceče OZ-676 je navíc v akci, kdy je možné je objednávat za cenu 210 000 Kč bez DPH, tedy se slevou 15 %. Stroj je skladem a je možné jej obratem využít při práci.

Nabídku shrnovačů tvoří jednorotorové, dvourotorové a paprskové shrnovače, a to v různých provedení, buď jako nesené na tříbodovém závěsu traktoru, nebo tažené za traktorem. Pracovní záběry shrnovačů se pohybují od 3,6 m do 13,4 m.

Výhodou shrnovačů ROZMITAL je, že mají uzavřenou převodovou skříní se stálou olejovou náplní, díky tomuto řešení jsou kladky a dráhy kulis důkladné a nepřetržitě promazávány. Vedlejším pozitivním efektem je nízká hlučnost rotoru při práci.

I v této kategorii je připravená zajímavá nabídka, a to konkrétně na jedno rotorový model SB-4631, který u nás pořídíte za cenu 173 000 Kč bez DPH, tedy se slevou 17 %

Univerzální stroje ROZMITAL jsou spojením obraceče a shrnovače do jednoho. Jednoduchou mechanickou přestavbou lze stroje nastavit na obracení nebo shrnování píce. Pracovní záběr při obracení se u strojů pohybuje od 3,1 m do 3,5 m, při shrnování pak od 3,2 m do 3,4 m. Stroje se vyznačují jednoduchou konstrukcí a nenáročnou údržbou a jsou vhodné pro menší rozlohy.

Nejmladším přírůstkem do nabídky strojů ROZMITAL jsou lisy na kulaté balíky, které mají jednoduchou a spolehlivou konstrukci. Zvládají lisování nejrůznějších materiálů včetně senáže. Na výběr je model s řetězovou pevnou komorou nebo válcový pevný lis.

Více informací o strojích ROZMITAL, ale i kompletní produktovou nabídku firmy Gregor a syn najdete na webu https://www.gregorasyn.cz/.