po - pá 8:00 - 15:30, sobota dle dohody

Držíme laťku v prodeji strojů ROZMITAL vysoko

05.05.2023

Stali jsme se vítězem v kategorii prodejce roku strojů ROZMITAL a současně získali titul absolutního vítěze, a to již počtvrté za sebou. Do svého sortimentu jsme i proto nově zařadili dva nové diskové žací stroje značky ROZMITAL

Soutěž o nejlepšího prodejce roku vyhlašují Strojírny Rožmitál každoročně a nejinak tomu bylo i letos. Sledovaným parametrem je celkový obrat firem, přičemž jsou společnosti geograficky rozděleny do několika kategorií, a to do tzv. české, slovenské a zahraniční. V každé kategorie jsou vyhlášeni nejúspěšnější prodejci. Vrcholem soutěže je vyhlášení absolutního vítěze, tedy nejlepšího prodejce napříč všemi kategoriemi.

Vítězové

V ČR jsme se na stupních vítězů za uplynulý rok v kategorii prodejce roku umístili na 1. místě a stali jsme se i absolutním vítězem uplynulého obchodního roku, a to již počtvrté za sebou. Podařilo se nám dosáhnout prodeje 89 kusů techniky a udržet tak svůj obchodní výsledek z předloňského roku.

Jednoznačně to svědčí o síle, odbornosti a proaktivnosti všech zaměstnanců firmy.

"Všem vítězům gratulujeme. Zejména pak společnosti Gregor a syn, s.r.o., která zvítězila již čtvrtým rokem za sebou. Jednoznačně to svědčí o síle, odbornosti a proaktivnosti všech zaměstnanců firmy. Oceňuji ale práci celé naší sítě, která čelila nelehké době a řadě neplánovaných výzev. Už nyní se těším na nový ročník a jsem zvědavý, zda táborská firma obhájí vítězství a dosáhne na pátý triumf v řadě, nebo se najde vyzyvatel, který sesadí krále z trůnu," říká Pavel Jahoda, obchodní ředitel Strojíren Rožmitál, s.r.o.

Nové diskové žací stroje ROZMITAL

"Česká technika z dílny Strojíren Rožmitál je ceněná pro svou robustnost a vysokou odolnost. O odolnosti svědčí např. míra poruchovosti a reklamací, kterých evidujeme ve firmě minimum. Na dealerské konferenci ROZMITALu dokonce zaznělo, že v posledních třech letech nepřekračuje míra reklamací 0,12 % v rámci celkových tržeb z prodejů. To je přeci úžasné číslo, svědčící o tom, že ROZMITAL je držák," vysvětluje Michal Gregor, jednatel společnosti Gregor a syn s.r.o. v čem spatřuje svůj prodejní úspěch.

I proto jsme zařadili do svého sortimentu i nové diskové sekačky značky ROZMITAL.

Jedná se o odlehčenou sekačka s bočním zavěšením SD-24L a čelní nesenou sekačka SC-301R vybavenou válcovým kondicionérem.

SD-24L

Sekačka SD-24L má pracovní záběr 2,38 m a je vybavena 6 disky, každý se dvěma noži s možností rychloupínání. Žací lišta je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů. Hydraulické prvky sekačky jsou integrovány do rámu závěsu stroje a novinka je vybavena plazy z kvalitní oceli. Výška strniště je od 40 do 70 mm. S plošným výkonem 2,3 ha za hodinu práce najde stroj uplatnění zejména na malých výměrách nebo v podhorských oblastech. Díky své lehké váze je možné sekačku agregovat s traktory s výkony již od 60 HP, což je benefit oceňovaný zejména soukromými farmáři.

SC-301R

Čelní nesená sekačka SC-301R s válcovým kondicionérem má pracovní záběr 3,01 m a žací lišta je tvořena 7 disky, každý se dvěma noži. Robustní a odolný stroj se vyznačuje výbornou kvalitou řezu a dobrým kopírováním terénu včetně příčné polohy. Díky oboustrannému upevnění tvoří žací lišta s rámem tuhý celek. Nadlehčování lišty je řešeno pomocí vinutých pružin. Stroj je vybaven přetěžovací třecí spojkou kardanu chránící proti přetížení. Plazy jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu. Výška strniště se pohybuje od 40 do 80 mm. Stroj je vybaven válcovým kondicionérem, u kterého má obsluha možnost vyřazení z funkce v případě potřeby. SC-301R najde uplatnění zejména při zpracovávání vojtěšky, jetele apod.

"Výběrem strojů ROZMITAL zákazník jen vydělá. Řada našich zákazníků dala strojům přednost z důvodu dobrého poměru ceny a kvality a do dnes nelitují. Přijďte se k nám osobně přesvědčit o výhodách české techniky z Rožmitálu pod Třemšínem," říká Michal Gregor.

Více informací o strojích ROZMITAL, najdete zde, nebo nás můžete kontaktovat