Palesse FS8060

Palesse FS8060 samojízdná řezačka

Komplex na sběr krmiv PALESSE FS8060 je výkonným strojem, který se nejlépe hodí velkým zemědělským podnikům orientovaným na vysokou úroveň rozvoje rozsáhlého chovu hospodářských zvířat.

Důkladně propracovaná konstrukce, detaily a uzly zhotovené na moderním zařízení a komponenty od nejlepších dodavatelů vytvářejí základ pro maximální produktivitu kombajnu při různých operacích.

Šest válců podávacího ústrojí tvoří tři stupně výkonného předběžného lisování listové a stébelnaté hmoty pro kvalitní a energeticky úsporné rozmělňování.
Prostorná kabina nové unifikované řady se skvělým výhledem vyniká vysokou úrovní ergonomie.

Palubní počítač se stará o řízení a kontrolu pracovních ústrojí, motoru, převodového ústrojí, provádění pracovních a servisních operací, jakož i sledování stavu systémů kombajnu. Na obrazovku terminálu operátor rovněž dostává všechny statistické údaje o průběhu přípravy píce a hlášení o možnosti havarijní situace.

Do základní konfigurace je zahrnuta i klimatizace s topením, ochrana podávacího ústrojí, automatika servisních operací a polohy dopravníku siláže, jakož i systém dávkování konzervantu.